Бінокль Hawke Nature Trek 8x25 (Green)

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Код товара:
  15614-21
 • Вес:
  295 г
 • Назначение:
  Бинокли для спортивных наблюдений
 • Тип:
  Бинокль
4170 грн
Є в наявності
Доставка Justin, Укрпоштою

тільки для товарів 4FIZJO, SportVida, Springos, Sportcraft, Profi

Обмін / Повернення

протягом 14 днів

Опис

Hawke Nature Trek - це, перш за все, добротні надійні біноклі, виконані в ударопрочном водонепроникному полікарбонатному корпусі, оснащені оптикою, що значно перевершує мінімальні вимогам до сучасних якісних оптичних приладів. Широкий модельний ряд лінійки Nature Trek включає і компактні біноклі для туристичних походів і прилади з великим ТПОЛ зору для спостереження за природою і птахами, і біноклі з достатнім збільшенням і діаметром лінз для спостережень об'єктів на значній відстані в знижених умовах видимості. Станьте ближче до навколишнього світу де б і коли б ви не подорожували.

Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому діапазоні і сприяє високій контрастності і передачі кольору в природних тонах. BAK4 (барієвий крон) - особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має більш низький коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, використовувані для бюджетних моделей. Як наслідок - помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, строго певний показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явища урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.

Waterproof - означає, що оптика герметизирована ущільнювача О-кільцем і захищена від проникнення вологи при занурення в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу ні найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такий оптиці ніякі погодні умови не страшні.

Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запітніння зсередини, а, отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу і замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить в своєму складі водяної пари і не конденсується.

Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для виробництва корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдано його мінімальною вагою, хімічної, термічної, механічної стійкістю і простотою обробки. Полікарбонатні корпусу легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як то анодування або фарбування.


Переглянути всі біноклі

Характеристики

Бренд Hawke
Водостойкость Водонепроницаемый корпус заполненный инертным газом азот (N2)
Вынесенная окулярная точка 13 мм
Вынос зрачка, мм 13
Габаритные размеры, мм 106x106x40
Габариты 170 х 145 х 63 мм
Герметичность конструкции Водостойкость: 100% водонепроницаемый корпус
Диаметр выходного зрачка 3.13 мм
Диаметр объектива 25 мм
Диаметр объектива, мм 25
Дополнительные характеристики Линзы с полным многослойным просветляющим покрытием (Fully Multi coated) Корпус из поликарбоната с противоскользящим резиновым покрытием Фокусировка центральным колесом и кольцом коррекции диоптрии
защита Влагозащищенные Газонаполненные Ударостойкие
Интервал диоптрийной наводки +5/-5
Комплект поставки Бинокль Широкий нашейный ремень Мягкий нейлоновый кейс для транспортировки Салфетка для протирки оптики
Корпус Поликарбонат c противоскользящим резиновым покрытием
Кратность приближения
Линзы Полное многослойное просветление линз (Fully Multi coated)
Минимальная дистанция фокусировки 2 м
Минимальное расстояние фокусировки, м 2
Наглазники Поворотно-выдвижные с несколькими фиксированными положениями
Оправы окуляров Поворотно-выдвижные наглазники с несколькими фиксированными положениями
Оптическая конструкция Roof
Особенности Ахромат
Поле зрения (на 1000 м), м 119
Поле зрения на 1000 м 119 м
Призмы ВАК4
Размер выходного зрачка, мм 3.13
Реальный угол зрения 6.8 °
Регулировка межзрачкового расстояния, мм 54-72
Светосила 17.39
Страна регистрации бренда Великобритания
Страна-производитель товара Китай
Тип конструкции Итальянский оптик Игнацио Порро в 1854 году запатентовал систему призм, которая одновременно и укорачивает длину бинокля, и выпрямляет перевёрнутое изображение. Впервые бинокли с призмами Порро стала выпускать фирма «Карл Цейс» в конце 1890 Roof
Тип стекла BAK4
Увеличение Постоянное
Увеличение, Х 8
Фактор сумерек 14.14
Фокусировка Центральным колесом и диоптрийной подстройкой на окуляре
Основные
Вес 295 г
Назначение Бинокли для спортивных наблюдений
Тип Бинокль
Дополнительные
Цвет Зеленый
Вес, кг 0.3
Гарантии
Гарантия 10 лет

Відгуки (0)

Схожі товари

Також купують з категорій

Доставка по всій Україні:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль , Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.