Боксерський мішок Impulse IZ5001

1 грн
Немає в наявності

Опис

Боксерський мішок Impulse AeroFIT IZ5001 - створений для різноманітних тренувань, дозволяє проводити комбінації ударів руками і ногами, а також відпрацьовувати техніку одиночних ударів. Тренування з боксерським мішком розвивають силу, потужність і витривалість. Також поліпшується розтяжка. Тіло стає більш гнучким. Це відмінний варіант для тих, хто хоче підтримувати свою фізичну форму в нормі, освоїти навички самозахисту або просто позбутися від негативних емоцій.

Особливості боксерського мішка Impulse AeroFIT IZ5001:

  • Верхня поверхня виготовлена зі шкіри.
  • Усередині знаходяться ПВХ-матеріали.
  • Шкіряна поверхню мішка для більшої міцності зсередини армована сучасними матеріалами з використанням ПВХ.

Рекомендуємо купити боксерський мішок Impulse AeroFIT IZ5001 за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині Sportstart.com.ua і ми доставимо вам їх в найкоротші терміни в будь-яке місто України.


Переглянути всі Боксерські мішки

Відгуки (0)

Схожі товари

Доставка по всій Україні:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль , Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.