Кошик

Гарантії і повернення

Гарантійне обслуговування

Всі спортивні тренажери та інші товари для відпочинку та спорту, представлені в нашому магазині, сертифіковані і мають офіційну гарантію від виробника. Її терміни вказуються в картці товару на сайті і в гарантійному талоні, який входить в комплект документації до обладнання. Перед покупкою цю інформацію можна уточнити у менеджера-консультанта, якщо вона не вказана на сторінці з описом товару.
Процес повернення / обміну / ремонту товару по гарантії відбувається згідно з вимогами Закону України «Про захист прав споживачів» із змінами та доповненнями на період продажу.

повернення

Якщо з тих чи інших причин товар вам не підходить, то ви маєте право протягом 14-ти днів після покупки повернути товар і отримати назад гроші.

Для цього ви повинні зателефонувати нам і оформити повернення. Для здійснення даної процедури вам потрібно вказати номер замовлення і, в разі якщо ви виробляли оплату на карту, вказати дату оплати та суму. У разі, якщо придбаний товар повертається через шлюбу, то наш магазин повністю бере на себе витрати з пересилання товару. Але якщо ж причини не залежать від якості товару (не сподобався колір, не підійшов розмір і т.д.), то ви оплачуєте пересилання товару назад до нас, або ж в подвійному розмірі, якщо спочатку доставка здійснювалася за наш рахунок.

Основні вимоги для повернення / обміну товару:

  • збережений товарний вигляд
  • не порушена цілісність упаковки
  • товар не пошкоджений покупцем під час експлуатації
  • немає явних слідів використання
Популярні категорії
icon_viber icon_teleg icon_callback