Масажні м'ячі

Масажний м'ячик за вигідною ціною
Масажні м'ячі або м'ячі для самомасажу, міофасціального релізу отримали визнання і популярність у багатьох професійних спортсменів, масажистів і людей, які займаються фітнесом, йогою, і яким просто не байдуже своє здоров'я і хороша фізична форма їх тіла. Масажні м'ячі бувають різних розмірів, форм, матеріалів і використовуються для різних ділянок тіла, виконуючи свої специфічні завдання. У цій статті ми розглянемо всі нюанси і допоможемо Вам вибрати оптимальний варіант масажного м'яча, який Ви зможете купити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
Для чого призначений масажний м'ячик?
Масажні м'ячі використовують для масажу і самомасажу, для розігріву і розслаблення м'язів і зв'язок. Інше їх назва - м'ячі для міофасціального релізу -тобто для точкового масажу і опрацювання тригерних точок болю, тобто затискачів і спазмів у зв'язках і глибинних м'язах, коли масажний ролер або йога-валик не здатний допомогти. Використовують масажний м'ячик як до тренування з метою розігріти м'язи і поліпшити в них кровотік, так і після, щоб розслабити м'язи і зв'язки, зробити їх більш еластичними, зменшити больові відчуття після інтенсивного фізичного навантаження. Для ефективної опрацювання тригерних точок і м'язового релізу необхідно використовувати вагу власного тіла на підлозі або з опорою на стіну, впливаючи на зону навколо точки болю.
Область використання:
- спортивні тренування у різних напрямках;
- реабілітація після травм (спортивних, транспортних аварій, побутових);
- масаж спини (м'язів хребта), кінцівок;
- відновлення чутливості кистей рук; розвиток дрібної моторики у дітей;
- антицелюлітний масаж (зменшення ваги досягається прокочуванням місць із зайвими жировими відкладеннями, поліпшення кровотоку сприяє їхньому розщепленню);
- самомасаж (тригерна терапія).
Протипоказань до використання масажні м'ячі не мають.
Як використовувати масажний м'ячик?
Для розслабляючого масажу спини та ефективного усунення болю існує ряд вправ:
- Потрібно лягти на тверду поверхню з м'ячем під попереком, притиснувши лікті до підлоги і трохи піднявши корпус, здійснювати поступальні рухи в повільному темпі, щоб м'ячик прокочувався під спиною, зупиняючись у місцях болю.
- Подібним чином «прокачується» область крижів та сідниць, збільшувати навантаження можна піднявши зігнуті в колінах ноги.
- Грудний відділ хребта, область шиї, лопаток та плечових суглобів. Здійснюються такі ж рухи, які можуть бути досить болючими у цих ділянках.
- Розминання м'язів по черзі верхніх та нижніх кінцівок.
- І на завершення розминки м'язи стоп і кистей рук (кругоподібні масування долонь від центру до пальців, стискання та розтискання).
Розміри масажних м'ячів і зони їх застосування
М'ячі для самомасажу виробляються різних розмірів: від 3 до 12 см. Щоб правильно підібрати розмір і купити м'яч для міофасціального релізу, який оптимально підійде Вам, Ви повинні визначитися із зоною, на яку будете впливати. Чим менше м'ячик, тим сильніше і болючіше може бути вплив, тим більш дрібні м'язи будуть опрацьовуватися. Так, м'ячики діаметром 3-5 см використовують для масажу стоп і кистей рук, передпліч. Для масажу спини, грудей і попереку найкраще підходять м'ячі від 10 см в діаметрі. Найбільш часто зустрічаються м'ячики розміром 6-8 см, такий діаметр є універсальним, підходить для релізу і розігріву м'язів ніг, плечей, сідниць і попереку, живота і шиї. Якщо Ви хочете підібрати м'ячі для опрацювання м'язів всього тіла, то буде доцільно зупинити свій вибір на наборі з декількох масажних м'ячів різного діаметра для різних зон і груп м'язів.
Форми і типи поверхонь масажних м'ячів
За формою масажні м'ячі бувають круглими або здвоєними, що нагадують арахіс. Якщо з одинарними круглими все зрозуміло - вони універсальні, використовуються практично на всіх ділянках тіла, то здвоєні мають специфічну зону застосування: ними масажують м'язи вздовж хребта від шиї до попереку. Перемичка між двома м'ячиками запобігає вплив на остисті відростки хребців, не пошкоджуючи кісткові структури хребта.
За типом поверхні випускають гладкі і з шипами або пухирцями. Гладка поверхня універсальна, м'ячики з шипами хоч і впливають глибше, але можуть залишати гематоми на шкірі і доставляти біль.
З яких матеріалів виготовляють масажні м'ячі?
Основними матеріалами для виготовлення м'ячів для міофасціального масажу є ЕРР (спінений поліпропілен), каучук, пробка. ЕРР використовують у виробництві м'ячів для самомасажу найчастіше: такі м'ячі недорогі, щільні і не деформуються в процесі експлуатації під вагою тіла, можуть випускатися в різних колірних рішеннях. Прихильники натуральних матеріалів віддають перевагу каучуковим і корковим масажним м'ячам.
Отже, купуючи масажний м'ячик, Ви купуєте не просто черговий фітнес-гаджет, Ви купуєте особистого масажиста. За рахунок малих габаритів Ви можете його використовувати де завгодно: в фітнес-залі, на роботі, вдома, на відпочинку. При правильній техніці виконання масажу Ви зможете поліпшити свої силові показники і зробити м'язи і зв'язки еластичнішою, тим самим покращивши гнучкість і рухливість суглобів. Впливаючи на глибинні шари м'язів масажним м'ячиком, Ви поліпшите циркуляцію крові і лімфи, розслабите спазмовані м'язи, пропрацюєте тригерні точки і позбудетеся від болю в тілі.
Зверніться до консультантів нашого інтернет-магазину, які допоможуть підібрати і купити масажний м'ячик, враховуючи Ваші запити та побажання. Ми працюємо тільки з кращими виробниками спортивних товарів, які гарантують високу якість, безпеку і тривалий термін експлуатації.
-
Ціна на популярні Масажні м'ячі в Україні у 2022 р.Найпопулярніші товари в категорії Масажні м'ячі:
- Масажний м'яч 4FIZJO EPP Ball 08 4FJ0056 Black / Yellow - цена 229 грн
- Масажний м'яч 4FIZJO EPP 8 см 4FJ1257 Black / Blue - цена 229 грн
- Силіконовий масажний м'яч 63 мм HS-S063MB червоний - цена 178 грн
Доставка по всій Україні:
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль , Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.