0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO

Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO

В наявності
Код товара: 24034-01
Артикул: HSPR03
Виробник: Impulse Fitness

Допоможемо вибрати професійний силовий тренажер та запропонуємо знижку. Зателефонуйте нам: (099) 394-60-64, (068) 655-62-76

188 325 грн
від 26 904 грн/міс
6
6

* Оплата частинами не сумісна зі знижкою за купонами та безкоштовною доставкою

Характеристики
Тип - Силовые
Способ нагрузки - Свободный вес
Класс - Профессиональный
Переглянути все
Оплата
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На карту
На карту
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
Доставка та гарантія
Нова Пошта
Нова Пошта
На відділення, поштомат
за тарифами НП
Кур'єр Нова Пошта
Кур'єр Нова Пошта
Адресна доставка
за тарифами НП
Укрпошта
Укрпошта
Уточнюйте можливість у менеджера
за тарифами Укрпошти
Кур'єром по Києву
Кур'єром по Києву
Уточнюйте можливість у менеджера
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін

Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів").
Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO

Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO серія від Impulse

Це серія професійного обладнання, спеціально розроблена для вимог HIIT-спорту та призначена для покращення сили, витривалості, швидкості, потужності, спритності та динамічного балансу.

Біомеханічно правильна, плавна, опрацьована інженерами Impulse амплітуда руху тренажерів забезпечує користувачам комфортний тренувальний процес із мінімальним ризиком отримати травму. Лінія HSP-PRO відповідає стандартам міжнародної безпеки EN957. Завдяки ідеально вивіреній траєкторії руху навантаження розподіляється саме на цільові групи м'язів.

Технологія подвійного порошкового фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу значно покращує міцність нанесення лакофарбового покриття на метал, що забезпечує високоякісне і зносостійке покриття. Гумові опори забезпечують захист покриття для підлоги в фітнес-клубах.

Тренажери серії HSP-PRO – це унікальне рішення для побудови максимально насичених функціональних тренувань. Завдяки різноманітним тренувальним зонам, користувачі зможуть у максимально цікавій та динамічній формі досягти поставлених цілей зі спалювання жиру, розвитку м'язового тонусу, витривалості, швидкості та зміцнення здоров'я.

Багатофункціональний силовий тренажер Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO HSPR03

  • Система зберігання аксесуарів включає 10 тримачів для зберігання дисків, 2 тримачі для зберігання грифів і 4 гаки для аксесуарів.
  • Наявність фіксаторів для багатопозиційної лави дозволяє зафіксувати лаву нерухомо, для безпечнішого тренування.
  • TPU покриття страхувальних упорів дозволяє знизити шум і запобігає пошкодженню грифу під час падіння.
  • Рама обладнана гаками для еластичної стрічки, що дозволяє проводити більшу кількість тренувань.
  • Рукоятки для підтягування виготовлені з профілю Ф32*3 мм для більш комфортних тренувань.
  • Повністю зварена рама має 16 рівнів регулювання висоти для страхувальних упорів та J-подібних гаків для грифу. Лазерне різання дозволяє досягти точних результатів.
  • Двосторонні J-подібні гаки для грифа мають покриття ABS, що дозволяє знизити шум і запобігає пошкодженню грифа. Невеликий отвір збоку в гаку відображає рівень висоти. Двосторонні гаки легко переставляються та максимально доступні для користувачів.
  • Опціональний професійний тренувальний поміст 76,2 мм доступний у двох розмірах 1,8 х 2,4 метра та 2,4 х 2,4 метра. Вставка із міцного дерева має протиковзне покриття, а товстий шар гумового мату поглинає вплив, зменшує шум та захищає підлогу.
Можливі варіанти додаткових аксесуарів:

  • HSP7011 – Багатопозиційна лава
  • HSPR21 – Поперечина для з'єднання двох силових рам
  • HSPR31 – Поміст професійний 1,83 х 2,44 метра
  • HSPR32 – Поміст професійний 2,4 х 2,4 метра
  • HSPR41 – Степ-платформа для рам HSP
  • HSPR42 – Бруси для рам HSP
  • HZ7008 – Петлі для кріплення еспандерів, каната
  • IZ7012 – Шарнірне кріплення для грифа
  • SE5043 – Упори
Технічні характеристики:

  • Габарити: 260×175×248.
  • Вага тренажера: 352 кг.

*Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально, у процесі формування кожного конкретного замовлення.

Основні характеристики Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO

Основные
Тип Силовые
Способ нагрузки Свободный вес
Класс Профессиональный

Відгуки про Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO
Код товара:24034-01
В наявності
188 325 грн

Часті питання про Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO

Що таке Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO і для кого вона підходить?

Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO — це професійна силова рама для вільних ваг, сконструйована для HIIT і силових тренувань з біомеханічно вивіреною траєкторією руху. Підходить для тренажерних залів, атлетів і досвідчених спортсменів, які працюють над силою, потужністю та витривалістю.

З якого матеріалу виконана рама і наскільки міцне покриття?

Рама Impulse HSP-PRO виконана з металу з попередньою піскоструминною обробкою і технологією подвійного порошкового фарбування, що підвищує адгезію покриття та зносостійкість. Таке рішення покращує довговічність і стійкість до стирання при інтенсивних тренуваннях.

Які тренування та рівні підготовки найкраще підходять для цієї силової рами?

Рама призначена для професійного рівня: HIIT, силові комплекси та робота з вільними вагами. Рекомендується для досвідчених атлетів і тренажерних залів; початківцям варто займатися під контролем тренера через складність роботи з вільними вагами й високі навантаження.

Скільки коштує Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO та як оформити замовлення у 2026 році?

Актуальна ціна на оригінальну модель Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO (артикул: HSPR03) від бренду Impulse Fitness складає 188 325 грн грн. Ви можете швидко та безпечно замовити цей товар з категорії «Силові рами та стійки для присідань» прямо на сайті інтернет-магазину SPORTSTART.com.ua. Дані про наявність та вартість перевірені станом на 08 місяць року.

Які умови доставки та гарантії на Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO?

На все спортивне обладнання, включаючи Подвійна рама для присідань Impulse HSP-PRO діє офіційна гарантія від виробника. Ми забезпечуємо швидку та надійну доставку в Київ, Львів, Одесу, Дніпро, Харків та будь-які інші населені пункти України. Перед покупкою наші експерти завжди готові надати грамотну консультацію та допомогти переконатись, що цей товар ідеально підходить під ваші цілі.
Схожі товари
Інші клієнти також купили