0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)
Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E
Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E

Немає в наявності
Код товара: 8180-04
Артикул: AL615E
Виробник: Vigor

Введіть при оформленні замовлення купон 202277 та отримайте дод. знижку 5% на орбітрек.
Зателефонуйте (099)394-60-64 або напишіть у Viber і ми допоможемо обрати.

10 899 грн
Характеристики
Назначение - Для дома (квартиры)
Длина шага, см - 40
Уровни нагрузки - 10
Способ нагрузки - Магнитный
Переглянути все
Оплата
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На карту
На карту
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
Доставка та гарантія
Нова Пошта
Нова Пошта
На відділення, поштомат
Безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта
Кур'єр Нова Пошта
Адресна доставка
120 грн
Укрпошта
Укрпошта
Уточнюйте можливість у менеджера
за тарифами Укрпошти
Кур'єром по Києву
Кур'єром по Києву
Уточнюйте можливість у менеджера
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін

Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів").
Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E

Орбитрек Vigor AL615 E - якісний еліптичний тренажер з магнітною системою навантаження для занять в домашній обстановці. Ідеально підходить не тільки для тренування і зміцнення м'язів, але і для профілактики серцево-судинних захворювань, відновлення і реабілітації. Гнучкі настройки дозволять підібрати оптимальну тренування з урахуванням особливостей серцевого ритму.

Особливості орбитрека Vigor AL615E:

  • 10 рівнів навантаження;
  • На LCD дисплей виводяться показники: час тренування, швидкість, пройдена дистанція, рівень навантаження, кількість оборотів в хвилину, витрачені калорії, частота пульсу, жироанализатор, фітнес-тест, температура повітря, годинник;
  • Вимірювання пульсу: датчики на рукоятках (бездротовий кардиодатчики сумісний);
  • Харчування від батарейок (2 АА);
  • Підходить для людей практично з будь-якої масою тіла, так як максимальне навантаження на тренажер не повинна перевищувати сто сорок кілограм
  • Положення педалей можна регулювати;
  • Невеликі габарити дозволять вам встановити його в будь-якому місці, а сучасний дизайн підійде під будь-який інтер'єр;
  • Для збільшення терміну експлуатації орбитрек виконаний з дорогих високоякісних матеріалів;
  • Стійкість конструкції під час тренування гарантують компенсатори нерівності підлоги;
  • Вільно переміщувати тренажер допомагають транспортувальні ролики;
  • Тривалі терміни гарантії.
Рекомендуємо купити орбитрек Vigor AL615E за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині sportstart.com.ua і ми доставимо вам його в найкоротші терміни в будь-яке місто України.

Якщо ви не знаєте який еліптичний тренажер купити - зателефонуйте нам і наші менеджери допоможуть підібрати оптимальну модель за ціною і якістю і запропонують найвигідніші умови!

Основні характеристики Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E

Основные
Назначение Для дома (квартиры)
Длина шага, см 40
Уровни нагрузки 10
Способ нагрузки Магнитный
Масса маховика, кг 9
Варианты применения похудение, жиросжигание, реабилитация, кардио тренировки, разминка
Макс. вес пользователя, кг 140
Дополнительные
Вес тренажера, кг 43
Консоль
Тип дисплея LСD
Показания дисплея Время тренировки, скорость, пройденная дистанция, уровень нагрузки, количество оборотов в минуту, израсходованные калории, частота пульса, жироанализатор, фитнес-тест, температура воздуха, часы
Контактное измерение пульса Есть
Фильтр
Длина шага (Рост) 35 - 40 см (Рост до 185 см)
Габариты
Транспортировочные ролики Есть
Габариты в рабочем положении, см 160 х 61 х 153
Гарантии
Гарантия 2 года

Відгуки про Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E
Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E
Код товара:8180-04
Немає в наявності
10 899 грн

Часті питання про Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E

Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E — що це і для кого підходить?

Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E — це еліпсоїд з магнітною системою навантаження і 10 рівнями опору для домашніх занять. Підходить для схуднення, кардіо, реабілітації і зміцнення м’язів; рекомендований для росту до 185 см і ваги користувача до 140 кг.

Які габарити та вага орбитрека Vigor AL615E — чи підходить для квартири?

Орбитрек Vigor AL615E важить 43 кг і в робочому положенні займає 160×61×153 см; передбачені транспортировочні ролики для переміщення. Довжина кроку 40 см (підходить для росту до 185 см), тому модель підходить для використання в квартирі при наявності місця.

Які функції дисплея і вимірювання пульсу у Vigor AL615E — чи можна використовувати зовнішній кардіодатчик?

Орбитрек Vigor AL615E обладнаний LCD‑дисплеєм, що показує час, швидкість, дистанцію, рівень навантаження, оберти, калорії, пульс, жироаналізатор, фітнес‑тест і температуру. Є контактні датчики на рукоятках; модель сумісна з бездротовим кардіодатчиком.

Скільки коштує Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E та як оформити замовлення у 2026 році?

Актуальна ціна на оригінальну модель Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E (артикул: AL615E) від бренду Vigor складає 10 899 грн грн. Ви можете швидко та безпечно замовити цей товар з категорії «Орбітреки» прямо на сайті інтернет-магазину SPORTSTART.com.ua. Дані про наявність та вартість перевірені станом на 08 місяць року.

Які умови доставки та гарантії на Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E?

На все спортивне обладнання, включаючи Орбитрек (еліптичний тренажер) Vigor AL615E діє офіційна гарантія від виробника. Ми забезпечуємо швидку та надійну доставку в Київ, Львів, Одесу, Дніпро, Харків та будь-які інші населені пункти України. Перед покупкою наші експерти завжди готові надати грамотну консультацію та допомогти переконатись, що цей товар ідеально підходить під ваші цілі.
Схожі товари
Інші клієнти також купили