0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Орбітреки OMA Fitness

Введіть при оформленні замовлення купон 202277 та отримайте дод. знижку 5% на орбітрек.
Зателефонуйте (099)394-60-64 або напишіть у Viber і ми допоможемо обрати.

Сортувати:
6
6
Орбитрек OMA Fitness SKYLINE E21 iConsole
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 17591-18
В наявності
26 999 грн 23 499 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 8 / 
Макс. вес пользователя, кг: 130 / 
Привод: Заднеприводный / 
Длина шага, см:: 39 / 
6
6
Орбітрек OMA Fitness GYMOST ENDURANCE E15 Bluetooth (POLAR)
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 24246-18
В наявності
51 999 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 15 / 
Макс. вес пользователя, кг: 150 / 
Привод: Переднеприводный / 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 9792-18
Немає в наявності
18 561 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Длина шага, см: 42 / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 9 / 
Макс. вес пользователя, кг: 150 / 
Привод: Заднеприводный / 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 9793-18
Немає в наявності
33 799 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Длина шага, см: 52 / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 15 / 
Макс. вес пользователя, кг: 150 / 
Привод: Переднеприводный / 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 17592-18
Немає в наявності
17 799 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Способ нагрузки: Магнитный / 
Масса маховика, кг: 8 / 
Макс. вес пользователя, кг: 120 / 
Привод: Заднеприводный / 
Длина шага, см:: 38 / 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 17593-18
Немає в наявності
18 499 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 8 / 
Макс. вес пользователя, кг: 120 / 
Привод: Заднеприводный / 
Длина шага, см:: 38 / 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 17594-18
Немає в наявності
42 499 грн
Назначение: Профессиональный / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 15 / 
Макс. вес пользователя, кг: 150 / 
Привод: Переднеприводный / 
Длина шага, см:: 52 / 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Код: 24245-18
Немає в наявності
26 999 грн
Назначение: Для дома (квартиры) / 
Способ нагрузки: Электромагнитный / 
Масса маховика, кг: 10 / 
Макс. вес пользователя, кг: 150 / 
Привод: Заднеприводный / 

Інші популярні категорії OMA Fitness
Орбітреки OMA Fitness

Орбітреки OMA Fitness: Надійність та Функціональність для Домашніх Тренувань

Відкрийте для себе світ якісного та ефективного домашнього фітнесу з орбітреками OMA Fitness – брендом, який спеціалізується на створенні надійних, потужних та функціональних тренажерів. OMA Fitness пропонує обладнання, в якому ідеально збалансовані передові характеристики та доступна ціна. Еліптичний тренажер OMA Fitness - це ваш особистий фітнес-центр, продуманий до дрібниць, який допоможе досягти будь-яких цілей: від ефективного схуднення до зміцнення серцево-судинної системи та підтримання чудової фізичної форми.

Чому варто вибрати та купити орбітрек OMA Fitness?

Рішення купити орбітрек OMA Fitness - це інвестиція в якість та довговічність. Свою високу репутацію в Україні та світі бренд завоював завдяки фокусу на ключових перевагах, які роблять кожне тренування максимально продуктивним.

  • Солідна та надійна конструкція. В основі кожної моделі лежить посилена сталева рама та якісні комплектуючі. Тренажери OMA Fitness спроектовані зі значним запасом міцності, що гарантує їхню стабільність, довговічність та здатність витримувати інтенсивні регулярні тренування користувачів з різною вагою.
  • Плавний та тихий хід. Серце кожного тренажера — масивний збалансований маховик та сучасна електромагнітна система навантаження. Таке поєднання забезпечує ідеально плавний безперервний рух без ривків і практично повну безшумність, що критично важливо для комфортних занять в домашніх умовах.
  • Розширений функціонал для ефективних тренувань. OMA Fitness не заощаджує на можливостях. Ви отримуєте багатофункціональну консоль з інформативним LCD-дисплеєм, яка не тільки відстежує всі ключові показники (час, швидкість, дистанцію, калорії, пульс), але й пропонує широкий набір вбудованих програм тренувань для різноманітності та мотивації.
  • Продумана ергономіка для максимального комфорту. Інженери OMA Fitness приділяють особливу увагу зручності користувача. Велика довжина кроку, широкі нековзні педалі та ергономічні рукоятки забезпечують анатомічно правильне положення тіла, знижуючи навантаження на суглоби та роблячи тренування безпечними навіть для новачків.

Ключові технології, що визначають якість OMA Fitness

Лінійку еліптичних тренажерів OMA Fitness створено з однією метою — надати користувачеві обладнання, яке не поступається за ефективністю напівпрофесійним моделям.

Важкий маховик

Вага маховика — один із головних показників класу орбітрека. OMA Fitness використовує у своїх моделях важкі маховики, що гарантує чудову інерцію та плавність педалювання. Це дозволяє уникнути "мертвих зон" і провалів, роблячи тренування максимально комфортним і ефективним для м'язів і безпечним для суглобів.

Електромагнітна система навантаження

Ця сучасна технологія дозволяє змінювати рівень опору простим натисканням кнопки на консолі. Вона забезпечує не тільки широкий діапазон навантажень (від легкої розминки до інтенсивного тренінгу), але й їхнє точне та швидке регулювання, що необхідно для інтервальних та цільових програм тренувань.

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Вбудовані програми тренувань – це ваш особистий тренер. Ви можете вибрати мету (спалювання жиру, кардіо, витривалість) та дозволити тренажеру автоматично регулювати навантаження. Це вносить різноманітність у заняття та допомагає швидше досягати поставлених результатів.

Як правильно підібрати та замовити свій ідеальний орбітрек OMA Fitness?

Щоб ваша покупка була максимально вдалою і служила довго, важливо підійти до вибору свідомо.

Визначте ваші фітнес-мети

Для інтенсивних тренувань та швидкого схуднення вибирайте моделі з найважчим маховиком та максимальною кількістю програм. Для підтримки тонусу та оздоровчих занять підійдуть моделі з базовим набором функцій.

Оцініть ключові технічні характеристики

Ключовий фактор - максимальна вага користувача (завжди вибирайте із запасом міцності 15-20 кг). Зверніть увагу на довжину кроку: вона має бути комфортною для вашого зростання. Чим вище зростання, тим більшою має бути довжина кроку.

Співвіднесіть з вашим простором

Орбітреки OMA Fitness — це ґрунтовне обладнання. Перед тим, як замовити тренажер, ретельно виміряйте місце встановлення, переконавшись, що навколо нього залишиться достатньо вільного простору для комфортних та безпечних рухів.

Купити орбітреки OMA Fitness в інтернет-магазині SPORTSTART - це надійний вибір

Наш інтернет-магазин є офіційним дилером бренду OMA Fitness в Україні. Замовляючи обладнання у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію за вигідною ціною з повною заводською гарантією та кваліфікованим сервісним обслуговуванням. Наші досвідчені консультанти завжди готові допомогти вам підібрати та купити орбітрек OMA Fitness, який ідеально підійде під ваші цілі та бюджет. Ми організуємо швидку та дбайливу доставку вашого замовлення по Києву та в будь-яке інше місто України.

Інвестуйте в якість, яка працює. Створіть свій ідеальний фітнес-куточок з OMA Fitness та SPORTSTART!

Ціна на Орбітреки OMA Fitness

Назва Ціна
Орбитрек OMA Fitness SKYLINE E21 iConsole 26 999 грн 23 499 грн
Орбітрек OMA Fitness GYMOST ENDURANCE E15 Bluetooth (POLAR) 51 999 грн

Часті запитання

Орбітреки OMA Fitness — що це і для кого підходять ці тренажери?

Орбітреки OMA Fitness — це кардіотренажери з плавною еліптичною траєкторією та регулюванням навантаження, придатні для домашнього та клубного використання. Підходять для схуднення, реабілітації та базової підготовки: початківцям, середньому рівню і тим, хто потребує щадного навантаження на суглоби.

Як обрати модель Орбітреки OMA Fitness за рівнем підготовки та простором?

Обирайте за рівнем: початківцям — моделі з електронним керуванням навантаження і простим монітором; тренованим — з більшим маховиком і розширеними програмами. Виміряйте доступний простір і перевірте габарити тренажера, залиште запас для підходу та вентиляції.

Які матеріали та довговічність в орбітреків OMA Fitness — на що звертати увагу?

Звертайте увагу на раму, підшипники та матеріал педалей: міцна сталева рама і якісні підшипники забезпечують довговічність, протиковзкі педалі підвищують безпеку. Перевіряйте стійкість до вологи і зносу та наявність сервісних запчастин для обслуговування.

Орбітреки OMA Fitness Новинки

Орбітреки OMA Fitness хіти продажів 2026 року

Де купити Орбітреки OMA Fitness та які ціни в 2026 році?

В інтернет-магазині SPORTSTART.com.ua можна купити Орбітреки OMA Fitness за ціною від 23 499 грн до 51 999 грн. На даний момент у нашому каталозі доступні актуальні моделі від перевірених брендів 2. Остаточна вартість залежить від показників устаткування (потужності, матеріалів, функціоналу і т.п.). Ми надаємо офіційну гарантію, професійну допомогу у виборі та швидку доставку тренажерів та товарів для спорту по всій Україні.