0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)
Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211

Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211

В наявності
Код товара: 21667-21
Артикул: XR211
Виробник: InterAtletika

Допоможемо вибрати професійний силовий тренажер та запропонуємо знижку. Зателефонуйте нам: (099) 394-60-64, (068) 655-62-76

75 560 грн
від 10 794 грн/міс
6
6

* Оплата частинами не сумісна зі знижкою за купонами та безкоштовною доставкою

Характеристики
Назначение - Для спины
Тип - Силовые
Способ нагрузки - Свободный вес
Класс - Профессиональный
Переглянути все
Оплата
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На карту
На карту
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
Доставка та гарантія
Нова Пошта
Нова Пошта
На відділення, поштомат
за тарифами НП
Кур'єр Нова Пошта
Кур'єр Нова Пошта
Адресна доставка
за тарифами НП
Укрпошта
Укрпошта
Уточнюйте можливість у менеджера
за тарифами Укрпошти
Кур'єром по Києву
Кур'єром по Києву
Уточнюйте можливість у менеджера
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін

Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів").
Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211

Тяга вниз Xline XR211


особливості:

М'язи: найширші м'язи та інші м'язи верхньої частини спини.

Вторинне навантаження: біцепси та м'язи плеча.

Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту, дуже ефективний для збільшення ширини м'язів спини та формування гарної статури.

Існує кілька варіантів виконання вправи: потяг до грудей і потяг за голову, вузьким, середнім і широким захватами. Чим вже захоплення - тим менше навантаження на найширший м'яз і більше на середню частину спини. Відповідно чим ширше захоплення, - тим більше навантаження на верхню частину найширшого м'яза спини.

Тренажер забезпечений регульованим по висоті завзятим валиком для фіксування ніг.

Оббивка: високоякісна штучна шкіра.

Наповнювач: використовується двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, деформації не піддаються.

Забарвлення: порошкова емаль (електростатичне напилення).


Гарантійні зобов'язання:

На зварні рамні конструкції ГАРАНТІЯ – ПОЖИТТВО

На механічну частину тренажера ГАРАНТІЯ – 3 роки

На м'які частини тренажерів Гарантія – 1 рік.


Характеристики:

Виробник: InterAtletika

Вид застосування: комерційний

Групи м'язів: універсальний

Тип вправ: тяга

Максимальне навантаження, кг: 2х125

Оббивка: високоякісна штучна шкіра

Наповнювач: двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки, не піддається деформації.

Вага тренажера, кг: 98,9

Габарити ДхШхВ, мм: 1680х1150х1976

Основні характеристики Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211

Основные
Назначение Для спины
Тип Силовые
Способ нагрузки Свободный вес
Класс Профессиональный
Різне
Серия InterAtletika XLineR

Відгуки про Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211
Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211
Код товара:21667-21
В наявності
75 560 грн

Часті питання про Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211

Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211 — що це і для кого підходить?

Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211 — це професійний силовий тренажер серії InterAtletika XLineR для опрацювання найширших м’язів та верхньої частини спини. Підходить спортсменам і тренажерним залам, ефективний для збільшення ширини спини з додатковим навантаженням на біцепси та плечі.

Які вправи та варіанти хвата доступні на Xline XR211?

Тренажер дозволяє виконувати потяг до грудей і потяг за голову, вузьким, середнім і широким хватом; широкий хват підсилює навантаження на верхню частину найширшого м’яза, вузький — на середню частину спини. Є регульований по висоті упірний валик для фіксації ніг.

Чи підходить Xline XR211 для професійного та клубного використання?

Так, Xline XR211 відноситься до професійного класу InterAtletika XLineR і розрахований на роботу зі свободною вагою, що робить його придатним для тренажерних залів і спортивних клубів; конструкція призначена для інтенсивної експлуатації та цільової опрацювання спини.

Скільки коштує Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211 та як оформити замовлення у 2026 році?

Актуальна ціна на оригінальну модель Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211 (артикул: XR211) від бренду InterAtletika складає 75 560 грн грн. Ви можете швидко та безпечно замовити цей товар з категорії «Тренажери Вертикальна (верхня) тяга» прямо на сайті інтернет-магазину SPORTSTART.com.ua. Дані про наявність та вартість перевірені станом на 08 місяць року.

Які умови доставки та гарантії на Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211?

На все спортивне обладнання, включаючи Тренажер Вертикальна (верхня) тяга Xline XR211 діє офіційна гарантія від виробника. Ми забезпечуємо швидку та надійну доставку в Київ, Львів, Одесу, Дніпро, Харків та будь-які інші населені пункти України. Перед покупкою наші експерти завжди готові надати грамотну консультацію та допомогти переконатись, що цей товар ідеально підходить під ваші цілі.
Схожі товари
Інші клієнти також купили