Кільце для фітнесу Stein

Кільце для фітнесу Stein

Модель: 16550-01
Материал: сталь, пластик, резина
Цвет: чёрно-серый
295 грн
Кільце для пілатесу LiveUp PILATES RING LS3167B-N

Кільце для пілатесу LiveUp PILATES RING LS3167B-N

Модель: 15926-10
Цвет: синий
360 грн
Кільце для пілатесу DK2221 blue

Кільце для пілатесу DK2221 blue

Модель: 7608-11
Цвет: Синий
608 грн
Кільце для пілатесу Rising HP3361

Кільце для пілатесу Rising HP3361

Модель: 7918-02
Материал: Сталь, пластик, резина
Цвет: Серый
Вес, кг: 0,4
Кільце для пілатесу DK2221 green

Кільце для пілатесу DK2221 green

Модель: 7609-11
Цвет: Зеленый
Кільце для пілатесу DK2221 pink

Кільце для пілатесу DK2221 pink

Модель: 7607-11
Цвет: Розовый
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Середня вартість товарів в категорії Кільця для пілатесу - 452 грн
Діапазон цін: від 295 грн до 608 грн

Кільце для пілатесу за вигідною ціною

Пілатес останні десятиліття став дуже популярним напрямком у фітнесі. І справа не стільки в моді, скільки в благотворний вплив його на загальний стан і самопочуття людей з різним ступенем фізичної підготовки, різним станом здоров'я, різного віку і статі. Оскільки пілатес був розроблений своїм засновником як відновлювальна гімнастика для людей, які отримали ті чи інші травми, він підходить всім. У пілатес відсутня ударне навантаження на суглоби, весь тренувальний процес проходить осмислено, неспішно, з упором на статичну виконання вправ і правильне дихання. Часто тренування проходять з використанням власної ваги, але існує цілий ряд тренажерів для пілатесу, які дозволяють зробити тренування ще більш ефективною і прискорити результат. Одним з таких помічників є кільце для пілатесу, або ізотонічний кільце.

Що таке кільце для пілатесу?

Кільце або коло для пілатесу являє собою металевий круг, обтягнутий прогумованим матеріалом, діаметром від 35 до 38 см, з двома ручками-накладками, за які кільце зручно тримати або фіксувати різними частинами тіла. Кільце дозволяє стискати або розтягувати його, збільшуючи опір м'язів і приводячи їх в тонус швидше, при цьому не збільшуючи їх в обсязі - це особливо цінно для багатьох жінок.
Перше кільце було створено Джозефом пілатесом з обода пивної бочки і було важким, металевим і з великим опором. Сучасні кільця виготовляються з легких, міцних і довговічних матеріалів, мають сертифікати якості і безпеки - саме такі кільця для пілатесу Ви можете купити, звернувшись до консультантів нашого магазину.
Використовують изотоническое кільце не тільки в пілатес, але і на тренуваннях з аеробіки, в функціональному і силовому тренінгу, роблячи їх ефективними і різноманітними.
Цей інвентар зручний, легкий, компактний, універсальний в застосуванні, що робить його незамінним помічником в ситуації, коли треба швидко і ефективно підтягти м'язи рук, преса, внутрішньої і зовнішньої поверхні стегон, сформувати красиву форму сідниць і грудей, зміцнити спину.
З кільцем для пілатесу Ви можете займатися в спортзалі, вдома, взяти його в поїздку, завжди маючи можливість залишатися здоровими, активними і підтягнутими.

Купити кільце для пілатесу в Україні

Ціна кільця для пілатесу більш ніж доступна і Ви можете купити недорого цей інвентар від кращих виробників спорттоварів в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо швидку доставку обраного Вами товару в усі куточки України.