0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
-35%
НОВИНКА

Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black

В наявності
Код товара: 29680-14
Артикул: ACT0099
Виробник: Actiget
788 грн 509 грн
До кінця акції:
Характеристики
Вид - С шипами
Назначение - Для спины; Для тела; Для ног; Для шеи
Материал - PVC; EVA
Варианты применения - Массажер
Переглянути все
Оплата
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На карту
На карту
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
При отриманні (замовлення до 200 грн відправляються лише за передоплатою)
Доставка та гарантія
Новою Поштою
Новою Поштою
На відділення, поштомат, адресна доставка
від
70 грн
Укр поштою
Укр поштою
Уточнюйте можливість у менеджера
від
50 грн
Кур'єром по Києву
Кур'єром по Києву
Уточнюйте можливість у менеджера
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін

Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів").
Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black

Масажний ролик Actiget EVA - роллер з виступами для МФР та відновлення м'язів

Масажний ролик від бренду Actiget - це ефективний аксесуар для міофасціального релізу (МФР), самомасажу та відновлення після фізичних навантажень. Спеціальна поверхня з масажними виступами дозволяє інтенсивніше працювати з м'язами, допомагаючи зменшувати напруження та покращувати мобільність тіла.

Роллер для масажу підходить для спортсменів, людей з активним способом життя, а також тих, хто проводить багато часу у сидячому положенні. Валик можна використовувати для масажу спини, ніг, сідниць, литкових м'язів та інших зон після тренування або протягом дня.

Валик для МФР Actiget - масажна поверхня з рельєфними виступами

Рельєфна структура ролика створює більш точковий вплив на м'язи у порівнянні з гладкими моделями та допомагає краще опрацьовувати окремі ділянки тіла. Виступи імітують роботу масажу, створюючи різний рівень тиску під час прокатування.

Середній рівень жорсткості забезпечує баланс між ефективністю та комфортом, тому роллер підходить як для регулярного відновлення після спорту, так і для роботи над рухливістю та гнучкістю.

Масажний роллер Actiget EVA - міцна конструкція та комфортне використання

Зовнішня частина ролика виготовлена з піни EVA, яка поєднує пружність, комфорт та стійкість до регулярних навантажень. Внутрішня конструкція з PVC забезпечує додаткову стабільність і допомагає зберігати форму під час використання.

Жорсткість 55° Shore A створює оптимальний рівень тиску для ефективного самомасажу без надмірного дискомфорту. Роллер добре підходить для використання до тренування як частина розминки або після занять для відновлення.

Роллер для спини Actiget - для дому, залу та функціональних тренувань

Компактна конструкція дозволяє легко використовувати масажний валик вдома, у спортзалі або брати його із собою на тренування. Він стане корисним доповненням до фітнесу, йоги, функціональних занять та програм мобільності.

Регулярне використання ролика допомагає краще контролювати рухи, підтримувати гнучкість м'язів та зробити процес відновлення після навантажень більш комфортним.

Ключові переваги масажного ролика Actiget

  • Рельєфні виступи - більш інтенсивний точковий масаж м'язів
  • Матеріал EVA - комфорт, пружність та стійкість до використання
  • Внутрішній каркас PVC - стабільність форми під навантаженням
  • Середня жорсткість - ефективний МФР без надмірного дискомфорту
  • Жорсткість 55° Shore A - оптимальний рівень тиску
  • Компактний формат - зручне зберігання та транспортування
  • Універсальне застосування - спина, ноги, сідниці та інші групи м'язів

Технічні характеристики масажного ролика Actiget

  • Тип: масажний ролик / роллер для МФР
  • Бренд: Actiget
  • Серія: універсальна
  • Матеріал: піна EVA, PVC
  • Рівень жорсткості: середній
  • Жорсткість: 55° Shore A
  • Вага: 695 г
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Довжина: 33 см
  • Зовнішній діаметр: 13 см
  • Товщина піни: 2 см
  • Особливості: масажні виступи, знімні внутрішні вставки

Популярні вправи з масажним роллером Actiget

  1. Масаж спини - робота з напруженням після тренувань або сидячої роботи
  2. Прокатування стегон - відновлення після бігу та силових вправ
  3. Масаж литкових м'язів - підтримка рухливості ніг
  4. Робота із сідничними м'язами - розслаблення після фізичних навантажень
  5. Мобілізаційні вправи - покращення контролю та амплітуди рухів

FAQ - Поширені запитання про масажний ролик Actiget з виступами

Для чого потрібні виступи на масажному ролику?

Рельєфні виступи створюють більш точковий тиск на м'язи та дозволяють інтенсивніше опрацьовувати напружені ділянки під час самомасажу.

Чим роллер з виступами відрізняється від гладкого ролика?

Гладкий ролик забезпечує рівномірний тиск по всій поверхні, а модель із виступами створює більш виражений масажний ефект і краще підходить для глибшої роботи з м'язами.

Коли краще використовувати масажний ролик?

Роллер можна використовувати перед тренуванням для підготовки м'язів до роботи або після фізичного навантаження для самомасажу та підтримки відновлення.

Для яких частин тіла підходить цей роллер?

Масажний валик можна використовувати для спини, стегон, сідниць, литкових м'язів та інших великих м'язових груп.

Кому підходить середня жорсткість ролика?

Середня жорсткість є універсальним варіантом для більшості користувачів, оскільки забезпечує достатній тиск для масажу та залишається комфортною при регулярному використанні.


Основні характеристики Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black

Основные
Назначение Для спины; Для тела; Для ног; Для шеи
Материал PVC; EVA
Варианты применения Массажер
Дополнительные
Форма Цилиндр
Цвет Черный
Габариты
Длина 33 см
Різне
Дополнительные характеристики Съемные внутренние вставки; Рельефная массажная поверхность; Средняя жесткость 55° Shore A
Количество в упаковке, шт 1
Страна регистрации бренда Польша
толщина 13 см
Ширина 13 см
Гарантии
Гарантия 14 дней

Відгуки про Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black
Код товара:29680-14
В наявності
788 грн 509 грн

Часті питання про Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black

Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black — що це і для кого підходить?

Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black — це рельєфний ролер для МФР і самомасажу з матеріалів PVC та EVA і середньою жорсткістю 55° Shore A. Він призначений для відновлення після тренувань, покращення мобільності і зняття м’язової напруги; підходить спортсменам, активним людям та тим, хто багато сидить. Довжина 33 см і товщина 13 см зручні для опрацювання спини, ніг, сідниць та шиї.

З яких матеріалів зроблений ролер і наскільки він міцний для регулярного використання?

Ролер виготовлений з PVC та EVA з рельєфною поверхнею і середньою жорсткістю 55° Shore A, що дає баланс пружності та довговічності. Наявність знімних внутрішніх вставок полегшує догляд; ці матеріали підходять для регулярних тренувань і програм відновлення, однак про конкретний ресурс виробу вказано не було — при інтенсивному використанні слід періодично перевіряти стан поверхні.

Де можна купити Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black в 2026 році?

Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black можна купити у нашому інтернет-магазині СПОРТСТАРТ за ціною 509 грн. Категорія: Масажні ролики (валики) для спини

Чому потрібно замовити Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black в інтернет магазині Sportstart.com.ua?

У нас представлений великий асортимент товарів для спорту, фітнесу та реабілітації від популярних брендів за вигідними цінами з гарантією від виробника та наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію у підборі оптимального товару.

Доставка товару Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black по Україні

Ви можете купити Масажний ролик Actiget EVA 33 x 13 см (валик, ролер) ACT0099 Black з швидкою доставкою в м.Київ, Львів, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Полтава, Хмельницький, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Житомир, Луцьк, Кам'янець-Подільський, Бровари, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ, Кропивницький та Черкаси України
Схожі товари
Нові товари категорії

Колір