Резинка для підтягування та тренувань 7-16 кг Hop-Sport HS-L013RR червона
Переваги
- Довговічність та надійність завдяки міцному 100% латексу, стійкому до розтягувань та деформації.
- Компактність та мобільність — легко зберігати та брати із собою у зал, на вулицю чи в поїздки.
Особливості
- Діапазон опору 7-16 кг, який збільшується в міру розтягування стрічки.
- Зручні габарити для широкого спектру вправ на все тіло від верхньої частини до ніг і кора.
- Матеріал не вбирає воду та легко очищається, що допомагає підтримувати гігієну тренувань.
Характеристики
- Модель: HS-L013RR
- Вид: Гумові петлі
- Тип: Стрічкові
- Призначення: Для турніка, силових та фітнес-тренувань
- Матеріал: Латекс
- Матеріал (тип): Латексні
- Колір: Червоний
- Опір у стрічках: 7–16 кг
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 13 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Розмір (ДхШхТ): 2080 х 13 х 4,5 мм