Резина для підтягування на турніку 16-39 кг Hop-Sport HS-L032RR фіолетова
Характеристики:
- Модель: HS-L032RR
- Колір фіолетовий
- Матеріал: латекс
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 32 мм
- Товщина: 4,5 мм