Канат тренувальний Rising Battle rope 5 mm SRP001B-5

1 грн
Немає в наявності

Опис

Канат тренувальний Rising Battle rope 5 mm SRP001B-38.
Тренування з використанням спортивних канатів активно входять в моду завдяки компактності спорядження, різноманітності вправ і можливості поєднувати кардіо і силові тренування. Канати придатні до використання як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, для індивідуальних і групових тренувань. Можна застосовувати в тренуваннях таких видів спорту як баскетбол, плавання, великий теніс, хокей, бокс, боротьба і для персональних тренувань, де необхідна сила і рухливість рук, швидкість реакції і розвинений плечовий пояс.

Особливості тренувального каната Rising Battle rope 5 mm SRP001B-38:

  • Виготовлений з сизалі - це натуральне і дуже міцне волокно, яке використовується для корабельних канатів, де важлива висока зносостійкість. Специфічна текстура каната Rising дозволяє зробити хват зручним і надійним.
  • Тренування з використанням каната розвивають: аеробне і силову витривалість, вибухову силу, силу хвата;
  • Існує безліч вправ з канатом, але до найпопулярніших і найбільш ефективним відносяться: різноманітні хвилі, удари, кидки, спіралі, хлестообразние руху канатом.

Рекомендуємо купити канат тренувальний Rising Battle rope 5 mm SRP001B-38 за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині Sportstart.com.ua і ми доставимо вам його в найкоротші терміни в будь-яке місто України.


Переглянути всі Канати для кроссфіта

Характеристики

Основные
Материал Сизаль
Габариты
Длина, м 15
Диаметр, мм 5
Гарантии
Гарантия 1 год

Відгуки (0)

Схожі товари

Доставка по всій Україні:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль , Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.