Гумка для підтягувань (силова стрічка) 12-30 кг Hop-Sport HS-L022RR чорна
ТОП ПРОДАЖІВ
Немає в наявності
Код товара: 13772-11
Артикул: 5902308217478
Виробник: Hop-Sport
Характеристики
Назначение - для турника
Материал - Латекс
Тип - Ленточные
Длина окружности, см - 208
Переглянути все
Оплата
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На рахунок ФОП (без ПДВ)
На карту
На карту
Доставка та гарантія
Новою Поштою
Новою Поштою
На відділення, поштомат, адресна доставка
від
Укр поштою
Укр поштою
Уточнюйте можливість у менеджера
від
Кур'єром по Києву
Кур'єром по Києву
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Характеристики:
  • Модель: HS-L022RR
  • Колір чорний
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 2080 мм
  • Ширина: 22 мм
  • Товщина: 4,5 мм
  • Вага: 185 г
Гумка для фітнесу 12-30 кг HS-L022RR
збільшення навантаження
Кращі тренувальні ефекти
міцний латекс
    Основные
    Назначение для турника
    Материал Латекс
    Тип Ленточные
    Длина окружности, см 208
    Комплектация Поштучно
    Размер 2080 х 22 х 4,5 мм (ДхШхТ)
    Дополнительные
    Стать Для мужчин; Для женщин
    Цвет Черный
    Фильтр
    Материал Латексные
    Різне
    Страна регистрации бренда Польша
    0%
    2
    0%
    3
    0%
    4
    0%
    5
    0%