Гумка для підтягувань (силова стрічка) 37-109 кг Hop-Sport HS-L083RR помаранчева
Переваги
Особливості
- Силова гумова петля із високим рівнем опору – до 37–105 кг.
- Збільшена ширина 83 мм для комфортної підтримки підтягування і силових вправ.
- Довжина кола 2080 мм дозволяє виконувати широкий спектр вправ на все тіло.
- Виготовлена зі 100% латексу, стійкого до деформації та впливу вологи.
- Яскравий помаранчевий колір для зручної візуальної ідентифікації набору силових стрічок.
Характеристики
- Модель: HS-L083RR
- Вид: Гумові петлі
- Тип: Стрічкові
- Призначення: Для турніку, силового тренінгу, фітнесу
- Матеріал: Латекс
- Матеріал (тип): Латексні
- Довжина: 2080 мм
- Довжина кола, см: 208
- Ширина: 83 мм
- Товщина: 4,5 мм