Гумка для підтягувань (силова стрічка) Rising 13 мм CE6501-13

250 грн
Немає в наявності

Опис

Гумова стрічка для фітнесу Rising Power Band 13 мм - стрічка-тренажер на основі натурального латексу.

Снаряд рівномірно розподіляє навантаження по всій довжині і дозволяє виконувати ідеальні з точки зору біомеханіки вправи. Тренування зі стрічкою залучають до роботи глибокі м'язи і м'язи-стабілізатори, в результаті поліпшується координація, загальний тонус тіла.

Особливості гумової стрічки для фітнесу Rising Power Band:

  • Є незамінним інструментом при розтяжці. Для того щоб розтягнути кінцівку досить зафіксувати один кінець петлі і натягнути рукою або ногою з іншого боку. Також можна лежачи на спині обернути гумову петлю навколо ноги, потягнувши руками на себе, розтягнути підколінні сухожилля, сила опору при цьому легко регулюється.
  • Підбирається в залежності від рівня вашої фізичної підготовки. Стрічки можна використовувати в якості підтримки при виконанні вправ. Наприклад, виконуючи присідання для створення ефекту виштовхування з нижньої позиції. Дуже часто гумові петлі використовують для полегшення підтягування.
  • Можуть бути використані при тренуваннях з обтяженнями. Вам достатньо закріпити дві петлі з однаковим натягом, наприклад, до основи лави для жиму лежачи. Таким чином, при жимі від грудей ви будете збільшувати навантаження шляхом створення натягу петель.
  • Гумові петлі - це відмінний інструмент коригування техніки виконання рухів. Закріпивши петлю навколо тіла для спеціальних вправ, таких як присідання, петлі не тільки забезпечують стійкість, але і сприяють правильному виконанню руху. За аналогією, стрічки є незамінним інструментом в тренуваннях при реабілітації.

Рекомендуємо купити гумову стрічку для фітнесу Rising Power Band за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині Sportstart.com.ua і ми доставимо вам її в найкоротші терміни в будь-яке місто України.


Переглянути всі Резинки для фітнесу (стрічки)

Характеристики

Основные
Вид Резинка для фитнеса
Материал Латекс
Тип Резинка для подтягиваний
Длина окружности, см 200
Размер, мм 13 х 0, 45 х 2000
Сопротивление, кг 15-35
Дополнительные
Цвет Синий
Гарантии
Гарантия 1 месяц

Відгуки (0)

Схожі товари

Також купують з категорій

Доставка по всій Україні:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль , Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.