Кошик

Як схуднути з біговою доріжкою

Існує безліч способів схуднути, тримати свою фігуру в формі і тонусі. Одним з найбільш ефективних тренажерів для цього є бігова доріжка. Такий «домашній стадіон» є одним з кращих кардиотренажеров і дозволить вам рівномірно скинути зайву вагу в області живота і стегон. Сучасні механічні та електричні бігові доріжки мають безліч корисних функцій. Вони дозволяють зробити тренування більш дієвою за рахунок регулювання швидкості та інтенсивності, а також кута нахилу полотна. Також більшість з них оснащено комп'ютерами, це дозволяє стежити за станом вашого організму протягом всього тренування, відстежувати прогрес з моменту початку роботи над собою. Вони навіть зможуть розрахувати необхідну програму вправ виходячи з цих змін. Однак систему тренувань можна скласти самостійно в залежності від переслідуваних цілей. Розглянемо кілька найпопулярніших систем вправ.
Для початку варто відмітити, що бігові доріжки дають велике навантаження на суглоби, тому інтенсивні вправи не рекомендуються людям з проблемами хребта, голеностопа і колін. Також особливу увагу варто приділити розминці: щоб уникнути травм не варто приступати до вправ «нерозігріті».


Програма 1 (для початківців):

Не варто починати різко, бо перше тренування на біговій доріжці може здатися легкою, проте таке враження оманливе. Далі розписані вправи потижнево.
1: чергуйте біг з ходьбою (хвилина бігу - 2 ходьби). Почніть з 7-10 повторів циклу і нарощуйте до 12-15. Потрібно пам'ятати про необхідність відпочинку не менше 2 днів в тиждень.
2: додайте час бігу на доріжці в циклі до 2 хвилин від 5 до 7 повторень. Заняття 4 р. в тиждень.
3: поступово збільшуйте тривалість бігу від 3 до 5 хвилин продовжуючи чергувати його з ходьбою. 3-5 циклу. Перерва 2 дня.
4: біг на доріжці 6-8 хв., Ходьба 90 секунд. 3-4 підходи.
5: біг 10 хвилини з перервою, 2 підходи.
6: біг 20 хв. без переходу на ходьбу.
Надалі додавайте швидкість і інтенсивність вправ на біговій доріжці.

Програма 2:

Перша-«вступна»; займатися потрібно 6 днів поспіль; наступний похід в зал - до легкої втоми. Потім перерва.
Друга-«інтенсивна». Заняття в перебігу 5 днів. поспіль, намагаючись наступного разу пробігати трохи більше.
Після цих двох тижнів - два дні відпочинку. Потім - біг 1 р. / Дн, три дні на тиждень. Кожен раз тренується пробігає 2р. ту дистанцію, що втік в останній забіг другого тижня, а третій-біжить до повної знемоги. Перерва між підходами - 3.5 - 5 хвилин.

Програма 3 (кардіотренування):

Для тренування кардіосістеми не варто вибирати високі швидкості на біговій доріжці і навантаження, досить почати з 3-5 км / год. Перші 3-5 хвилин піднімаємо пульс до 120-140 ударів, після чого поступово додаємо швидкість, при цьому контролюємо скорочення серця, щоб не перевищував 140 ударів. У разі підвищення цього показника скидаємо швидкість. Тривалість тренування близько 0,5 години.
Існує ще багато систем і варіантів вправ на кардіо- (бігових доріжках зокрема) та інших агрегатах. Необхідно вибирати ту, при якій ви будете почувати себе комфортно, а результат буде максимальним. Вибір такої програми проводиться експериментальним шляхом. Вибір оптимальної системи тренувань дозволить тримати ваше тіло у формі, підвищить витривалість, зміцнить серцево-судинну, нервову систему і опорно-руховий апарат.

icon_viber icon_teleg icon_callback